Apie „Cancan pizza“

Sveiki atvykę!

CAN CAN Pizza - tai picerija, kurioje jau daugiau nei dešimtmetį puoselėjamos unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijos. Tai picerija, kurioje visada esi laukiamas. Mums, kaip ir Tau, yra svarbu, kad maistas būtų geras ir kokybiškas, todėl patyrę mūsų virtuvės šefai stengiasi pasiūlyti įvairiausių skonių picas ir kitus patiekalus, pagamintus tik iš aukščiausios kokybės produktų ir sukurtus pagal naujausias mitybos tendencijas. Begalinė skonių ir kvapų jūra maloniai nustebins ir pradžiugins net ir išrankiausio skonio gurmanus, o draugiškos kainos - pakels nuotaiką visai dienai.

Šiuolaikiška ir moderni aplinka leis pasijusti taip, lyg pietautum Manheteno centre, o malonus ir šiltas aptarnavimas vilios sugrįžti dar ne kartą. CAN CAN Pizza ateitį kuria šiandien, todėl mes esame viena populiariausių picerijų visoje Lietuvoje.

Kiekvienais metais mus aplanko daugiau nei 6 milijonai klientų, tačiau mūsų tikslas – ne nuolatos augantis klientų skaičius, mūsų tikslas, kad kiekvienas, užsukęs pas mus, jaustųsi lyg grįžęs į namus, skaniai pavalgytų, maloniai praleistų laiką ir išeitų plačiai šypsodamasis. Tik Tu ir Tavo poreikiai mums yra svarbiausi, todėl nesiliaujame tobulėti ir stebinti maloniomis ir labai gardžiomis naujienomis bei patraukliais pasiūlymais.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 21 naujos kartos picerija, kurios tapo pamėgtomis draugų ar šeimos susibūrimo vietomis. Tik pas mus ir didelis, ir mažas, ir jaunas, ir garbingo amžiaus senjoras ras tai, kas privers jo skonio receptorius šokti iš malonumo, o laikas, praleistas pas mus, taps maloniu įvykiu kasdienybėje.

Iki malonaus pasimatymo!

CAN CAN Pizza –RINKTIS APSIMOKA!

 

ASMENS VAIZDO DUOMENŲ STEBĖJIMO IR TVARKYMO TAISYKLĖS

​​DUOMENŲ SUBJEKTO TEISIŲ ĮGYVENDINIMO TAISYKLĖS 

PRIVATUMO IR ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO POLITIKA

KANDIDATŲ PRETENDUOJANČIŲ Į BENDROVĖJE ESANČIAS LAISVAS DARBO VIETAS ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

KLIENTŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

ASMENS DUOMENŲ SAUGUMO PAŽEIDIMŲ NUSTATYMO, SUSTABDYMO (PAŠALINIMO), TYRIMO, PRANEŠIMO APIE JUOS IR DOKUMENTAVIMO TAISYKLĖS

DARBUOTOJŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS (1)

DARBUOTOJŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS (2)

Jūsų krepšelis

Krepšelis tuščias

Pasirinkite iš kurio miesto užsisakysite